ما پروژه ها را با اشتـیاق، مهارت

و خلاقیـت  انجام می دهیم!

استوديو كـاما با بهره گیـری از نيـروهای خلاق ،حرفه ای و پر انرژی خود از سال 92 با هدف خلق تجربه های جذاب ، منحصر به فرد و تاثيرگذار در زمينه تبليغات فعاليت خود را شروع كرد.

موفقیت كاما حاصل سالها تجربه و تحصيل در زمينه های ( عكاسی ، طراحی گرافيک و ساخت ويدئو ) می باشد كاما با رویکرد ارائه خدمات به عموم جامعه  تلاش دارد تا با استفاده از همه توانایی خود به همراه ابزار و علم تخصصی روز دنیا مشتریان خود را در مسیر پیشرفتشان یاری نموده و به نوبه خود بالاترین سطح کیفیت ممکن را ارائه نماید.

کاما” به مدت طولانی در امر ساخت و بهینه سازی محتوی صمعی بصری تبلیغاتی در حال فعالیت می باشد.

مخاطبان كاما از اثربخشی محسوس نتایج و فعالیت های کاما در عین صداقت و رابطه صميمی با مجموعه لذت می برند و اين مجموعه با تلاش و پشتکار خود روز به روز کیفیت بالاتری از محصولات و خدمات را با امید بالاتر بردن سطح کیفی خدمات تبلیغاتی ارائه می دهد.

كـاما همواره در تلاش است تا با بازشناخت زوايای مختلف تخصص های خود به نوعی كيمياگری در زمينه فعاليتش پرداخته ،كه با آگاهی منحصر به فرد از تجهيزات و ارتباطات موجود بهترین خدمات ممکن را ارائه نموده و با کشف فضاهای خالی میان امکانات موجود روز کشور و نیازهای مشتریان و همچنین جامعه به بهترین روند پیشرفت مشتریان جامه عمل بپوشاند.

عکاسی تبلیغاتی

داستانی که نمیتوان در قالب کلمات بیان کرد.

عکاسی تبلیغاتی

ما برای بهتر دیده شدن شما از متخصصین رشته عکاسی و عکاسان غضو انجمن عکاسان  در استدیو کاما بهره بردیم.

ویدیو

نمایش شکوه و عظمت برند شما

ویدیو

هیچ ارزشی به مخاطب عرضه نمی شود مگر با ثبت آن، ما این مهم را با ایده پردازی و خلاقیت با بهترین کیفیت به ثبت می رسانیم.

گرافیک و طراحی بصری

لباس یک برند

گرافیک و طراحی بصری

برای گرافیک آخرین نیاز یک طراح، فوتوشاپ است. پیش از آن ایده در ذهن و با بررسی شکل می گیرد.

چاپ و نشر

نتیجه قابل لمس تبلیغات

چاپ و نشر

گرچه خلاقیت عضو جدا نشدنی استدیو کاماست اما در بخش چاپ و نشر تجربه در این زمینه رکن اساسی می باشد.

خدمات و سرویس های کاما استودیو

موفقیت كاما حاصل سالها تجربه و تحصيل در زمينه های ( عكاسی ، طراحی گرافيک و ساخت ويدئو ) می باشد كاما با رویکرد ارائه خدمات به عموم جامعه تلاش دارد تا با استفاده از همه توانایی خود به همراه ابزار و علم تخصصی روز دنیا مشتریان خود را در مسیر پیشرفتشان یاری نموده و به نوبه خود بالاترین سطح کیفیت ممکن را ارائه نماید.

مهم ترین ویژگی عکاسی تبلیغاتی استفاده از ایده قبل از اجراست، تا ایده ای نباشد عکس تاثیری نخواهد داشت و صرفا عکسیست مانند سایر عکس ها.

ما در استدیو کاما برای کوچک ترین پروژه های عکاسی تبلیغاتی نیز جلسه های ایده پردازی در اتاق فکر همراه با ایده پردازان و متخصصین این رشته برگذار می کنیم.

عکاسی تبلیغاتی موضوعات مختلفی چون مد، موادغذایی، مبلمان و دکوراسیون، کالاهای صنعتی، بهداشتی و ماشین را دربرمی گیرد. که با دسته بندی آنها سعی در راهنمایی دقیق تر شما کرده ایم.

محصول جهت نمایش در بروشورها، مجلات و … و همچنین نمایش در وب‌سایت و فضای مجازی نیاز به تصویر دارد که استدیو کاما با ایده پردازی، ساختاری متناسب با محصول را انتخاب می کند، و با بهره بردن از تیمی متخصص و با استفاده از نورپردازی حرفه‌ای و انتخاب زاویه مناسب، کیفیتی به مشتری ارائه می دهد که در آن نمایش کامل محصول، ویژگی ها و برتری های محصول قابل لمس خواهد بود.

استودیو کاما با تاکید بر کیفیت بالا و نمایش ابعاد واقعی محصول اعتماد مشتریان را جلب می‌کند و کسب و کار شما را رونق می‌بخشد.

عکاسی غذا همیشه یکی از شاخه های مهم و در عین حال سخت در عکاسی تبلیغات بوده و نیاز به تخصص هم در زمینه عکاسی و هم در زمینه غذا دارد.

با پیشرفت روز افزون صنعت غذا و همچنین بزرگ شدن بازار تولید کنندگان صنایع غذایی، برگ برنده با برندیست که کوشیده تا خود را بهتر، زیباتر و خلاق تر به چشم مخاطب برساند.استدیو کاما با تیمی متشکل از عکاس، نورپرداز، فود استایلیت و ادیتور، که همگی متخصص در صنعت غذا می باشند، به بهتر، زیباتر و خلاق تر نشان دادن برند های غذایی کمک به سزایی میتواند کند.

همچنین با گسترش خرید و سفارش آنلاین غذا، مشتریان نیاز به عکس‌هایی با کیفیت و واقعی از محصولات غذایی شما دارند تا به شما اعتماد کنند و سفارش دهند. استودیو کاما در جهت تولید تصاویر با کیفیت بالا و واقعی از محصولات غذایی شما برای انتشار در فضای های بیلبورد شهری، وب‌سایت، فضای مجازی نظیر اینستاگرام و همچنین منو رستوران ها می‌کوشد.

در صنایع و به‌خصوص صنعت مبل، تصویری با کیفیت که جزییات محصول را به خوبی مشخص کند نیاز مشتریان را برآورده می‌سازد. با تمرکز بر مبلمان و ایجاد یک ترکیب بندی زیبا و فضا سازی متناسب با طرح و جنس مبلمان ارزش آن را به‌خوبی می‌توان نشان داد تا مشتری براساس سلیقه خود انتخاب مناسبی داشته باشد.

چرا استودیو کاما ؟

  • چون در استدیو کاما برای هر کاری متخصصی هم وجود داره، ما به تخصص گرایی ایمان داریم و اینکه هر شخص باید در زمینه تخصص خودش کار کند.
  • در زمینه عکاسی سالها تجربه حرفه ای داریم.
  • اعضا استدیو کاما عضو انجمن عکاسان ایران و انجمن طراحان گرافیک ایران هستند.
  • خلاق و پر اشتیاق هستیم.
  • برای هر کار ایده پردازی خلاقانه می کنیم.
  • روی قولی که میدیم می مونیم چون زمان برای ما ارزشمنده.
  • هیچ پروژه ای را بدون ایده شروع نمی کنیم.

نظرات مشتریان درباره کاما استودیو

بی شک یکی از خلاقانه ترین و وقت شناس ترین استودیو های خلاقیت ایران می باشند.

جمع جوان و پر انرژی هر ناممکنی رو در خلاقیت به ممکن تبدیل می کنند.

آقای ثابتی, فعال در حوزه فناوری اطلاعات

وقتی حضور پیدا کردم سر پروژه ، دیدم که چقدر بیشتر از چیزی که انتظار داشتم برای پروژه ما انرژی و وقت گذاشتند.

آقای عسگری, رستوران